MEIST

SADAMA TURG

/

KAI KOHVIK

Igas maailma sadamas võib kohata vähemalt ühte eestlast, nii väitis kunagi tuntud kirjamees Ernest Hemingway.
Kindel aga võib olla selles, et igast sadamast leiab ühe väga armsa ning õdusa kohviku. Tallinnas on selleks - KAI Kohvik, Sadama Turu hoones, vaatega idüllilisele vanale jahisadamale.

Kohe hommikul saate meie juures oma päeva alustada toeka hommikusöögiga. Lõunaks pakume alati soodsa hinnaga päevasuppi ja -praadi. Lisaks hommiku- ja lõunasöögile on meie juures võimalik nautida KAI Kohviku maitsvat a la carte menüüd.
Magusasõprade meeleheaks leiab siit suus sulavaid kooke, mille kõrvale saab tellida tassikese maitsvat ning kvaliteetset kohvi.
Kui paistab päike, siis kõige eredamalt alati KAI Kohvikus. Külastage meid ja veenduge selles ise.
Kõik, kes tulevad Sadama Turg poodi ostlema või naudivad mõnusat äraolemist Kai Kohvikus, ei pea parkimise pärast muretsema, sest tund aega parkimist on Teile alati tasuta!

KAI Kohvik ootab Teid külla E-P kell 09-19.


PAKKUMISED

UUDISED

Tarbime targalt!

Vähendame ühekordsete plastist toidu- ja joogipakendite tarbimist ühiselt.


Ühekordsete plastist toidu-ja joogipakendite tarbimise vähendamise tegevuskavaAldar Eesti OÜ eesmärgiks on vähendada aastaks 2025 oluliselt ja püsivalt ühekordsete plastist toidu-ja joogipakendite tarbimist.

Selleks võtame kasutusele alljärgnevad meetmed: – pakume klientidele võimalust osta valmistoitu (salatid, soojad toidud, kulinaarialeti tooted jt) oma pakendisse, mis on sobilik antud toodete pakendamiseks;– võimaldame soojade jookide […]

Loe edasi

MEIE KAUBAMÄRGID

KONTAKT

Juriidiline aadress: F. G. Adolfi 11. 44310 Rakvere
Tel +372 666 7365 | E-mail: info@aldar.ee

envelope-ophonefacebookmap-oclock