Privaatsuspoliitika

Käesolevad privaatsustingimused ja isikuandmete töötlemise põhimõtted on kohustuslikud ALDAR EESTI OÜ (registrikood 11710650) OÜ-le tagamaks kliendiandmete nõuetekohase töötlemise ja kaitse.
 Me ei säilita isikuandmeid kauem, kui see on seadusest tulenevalt kohustuslik või vajalik teenuse ning tõhusa klienditeeninduse tagamiseks.

Päring

Kui olete esitanud meile päringu, kuhu on märgitud teie nimi ja e-mail, siis kasutame Teie isikuandmeid üksnes päringule vastamiseks. Me ei edasta Teie andmeid kolmandatele osapooltele.

Selleks, et parandada kasutajakogemust salvestatakse teie kohta www.sadamaturg.ee kodulehte külastades järgnev informatsioon: seadme tüüp ja operatsioonisüsteem, IP-aadress, veebilehitseja tüüp ja versioon, külastatud lehed, kodulehe külastamise sessiooni pikkus ning demograafiline teave.

Küpsised

Aldar Eesti OÜ kasutab oma kodulehel http://www.sadamaturg.ee/ küpsiseid, mis annavad meile statistilist teavet. See aitab meil analüüsida http://www.sadamaturg.ee/ veebikülastajate käitumismustreid ja parandada kasutajakogemust.

Privaatsus ja andmete kaitse on meile ja meie klientide jaoks tähtis ning oleme pühendunud oma klientide privaatsuse austamisele ja kaitsmisele.

Kui Teil tekib isikuandmetega seotud küsimusi, muresid või kaebuseid, võtke meiega julgesti ühendust e-postil andmekaitse@aldar.ee.

KONTAKT

Juuridiline aadress: 
Aldar Eesti, F. G. Adolfi 11. 44310 Rakvere
Tel +372 666 7365 | E-mail: info@aldar.ee

clock