Meist

Igas maailma sadamas võib kohata vähemalt ühte eestlast, nii väitis kunagi tuntud kirjamees Ernest Hemingway.
Kindel, aga võib olla selles, et igast sadamast leiab alati ühe väga armsa ning õdusa kohviku. Tallinnas on selleks - KAI Kohvik, Sadama Turu hoones, vaatega idüllilisele Admiraliteedi basseinile. Kindlasti paljud teavad seda kohta ka vana C-terminalina.

Kohvik avati juunikuus aastal 2012. Sisekujundus on inspireeritud meretemaatikast. Kohvikus ootavad teid lumivalged puidust lauad, mis meenutavad armsaid põhjamaiseid kalurikülasid. Suvisel ajal on avatud ka meie avar suveterrass, kust avaneb suurepärane vaade jahisadamale.

Kohe hommikul saate meie juures oma päeva alustada toeka hommikusöögiga. Lõunaks pakume alati parima hinnaga päevasuppi ja -praadi. Lisaks hommiku- ja lõunasöögile on meie juures võimalik nautida KAI Kohviku maitsvat a la carte menüüd.

Meie suurepärased kokad valmistavad alati teile ehedat ning kodumaist toitu. Mingeid poolfabrikaate meie menüüst te kunagi ei leia. Kõik salatid, praed ja supid valmivad meil kohapeal ning meie enda Sadama Turu kaupluses olevast toorainetest. Meie kokkadele on antud vabad käed lasta fantaasial lennata. Tänu sellele on meil igal nädalal uus ning vaheldusrikas menüü.

Magusasõprade meeleheaks leiab siit suus sulavaid kooke, mille kõrvale saab tellida tassikese maitsvat ning kvaliteetset kohvi.

Kui paistab päike, siis kõige eredamalt alati KAI Kohvikus. Meie sõbralik ning meeldiv personal ootab teid alati rõõmuga külla.

Oma toreda ja sõbralikuteeninduse üle oleme ise eriti uhked. Sama meelt on ka meie pikaaegsed kliendid, kes meie juurde ikka ja jälle tagasi tulevad.


Kõik, kes tulevad Sadama Turu kauplusesse ostlema või külastavad Kai Kohvikut, ei pea parkimise pärast muretsema, sest tund aega parkimist on kõigile alati tasuta!

KONTAKT

Juriidiline aadress: F. G. Adolfi 11. 44310 Rakvere
Tel +372 666 7365 | E-mail: info@aldar.ee

envelope-ophonefacebookmap-oclock