Meist

Sadama Turg- head toidu pood!

Sadama Turg avati 23. veebruaril aastal 2012. Selle ajaga oleme palju muutunud ning ikka ja ainult paremuse poole. Meid külastades  avaneb Teile väga laia ning mitmekülgse kaubavalikuga kauplus. Hoone on jagatud mitmeks erinevaks osakonnaks, kus alati on saadaval kõrge kvaliteediga toidukaubad, peenemad napsid ning huvitavad meened ja kingitused. Teile avaneb maailm, kus on olemas suurte poodide lai kaubavalik ning turule omane personaalsus ning kõrge kvaliteet.

Väga uhked oleme oma juustu-, liha-, ja kalavaliku üle. Pole just palju poode,  kus on võimalik lihameistrilt saada professionaalseid nõuandeid, et endale just see õige ning parim lihatükk leida. Meie juures on see võimalik. Liha, mida me teile pakume, on alati Eesti päritolu ning kohalike väiketalunike toodang.

Kindlasti ei tohiks unustada meie suurepärast leiba. Meie pagarid valmistavad ise kohapeal maitsvat ja tõelist Eesti leiba, mitme erineva maitse ja lisandiga. Klientide lemmikuteks on  küüslaugu- ja rukkileib. Erinevate maitsetega leibasid on meil müügil teisigi.

Meie kaupluses on eraldi alkoholiosakond, kus on väga laialdane sortiment ja peenemad napsid.

Turu hoones leiab ka eksootikat. Papa Joe pakub siin ehedat Liibanoni toitu.

Lisaks toiduainetele, saab meie juurest soetada ka Eesti kohalike kunstnike ning keraamikute teoseid ning laialdases valikus kõiksugu tööstuskaupasid.  Ideaalne koht, kust võimalus osta erilisi kingitusi.

Aastatega oleme jõudsalt kasvatanud oma püsiklientuuri, kes ikka ja jälle meie juurde tee leiavad. Tulge meile külla. Meie tubli ning sõbralik tööpere ootab teid alati rõõmuga.

KONTAKT

Juuridiline aadress: 
Aldar Eesti, F. G. Adolfi 11. 44310 Rakvere
Tel +372 666 7365 | E-mail: info@aldar.ee

clock